AGITA BĒRTIŅA

  • Junior Stylist
  • Klasisko skropstu meistare (1:1)
  • Apjoma skropstu meistare (2D-4D)
  • Mega apjoma skropstu meistare (5D-8D)
  • Nagu kopšanas speciāliste
  • Skaistumkopšanas industrijā no 2018. gada
  • Savas zināšanas ieguvusi no Latvijas un Eiropas pasniedzējiem
Agita Savas skaistumkopšanas gaitas uzsāka apvienojot darbu ofisā, līdzīgi kā daudzas skaistumkopšanas speciālistes. Agitas pirmie mēģinājumi ienākt šajā neprātīgajā karuselī, ko sauc par skaistumkopšanu, aizsākās jau 2018. gadā, iemēģinot roku kā nagu kopšanas speciālists. Taču drīz pēc iemaņu apgūšanas, Agita saprata, ka tas nav viņas lauciņš. Agita neatmeta ar roku skaistumkopšanas industrijai un drīz pēc tam apmeklēja savus pirmos kursus skropstu pieaudzēšanā. Agitu aizrāva skropstu pieaudzēšana un viņa saprata, ka tas ir tas, ko vēlas izzināt vēl vairāk un turpināt veidot sev karjeru tieši ar to. Kad Agita bija apguvusi klasisko jeb 1D (1:1) Skropstu pieaudzēšanu, viņa sāka interesēties par apjoma skropstiņu pieaudzēšanu. Piedāvāto apmācību sniedzēju klāsts bija ļoti liels, taču viņa izlēma nākt mācīties pie meistariem un pasniedzējiem no Lash and Brow Studio Rīga. Pasniedzēji jau pēc pirmās nodarbības pamanīja Agitas kaisli pret Skropstu pieaudzēšanu un tulīt piedāvāja nākt strādāt uz Rīgu. Jā, Agita katru dienu mēro tālo ceļu no Cēsīm uz Rīgu, lai sapucētu meitenes.
Agita ir mācījusies ne tikai pie Latvijā pieejamiem pasniedzējiem, bet arī pie ārzemju pasniedzējiem (Merlin Callaghan) un saņēmusi sertifikātu “Mega volume application training” iemaņām.
Agita saka par sevi tā: ”Esmu gatava un nevaru sagaidīt apgūt daudz ko jaunu un turpināt augt skropstu pieaudzēšanas lauciņā! Esmu priecīga pievienojoties Lash and Brow Studio Rīga” kolektīvam. Esmu centīga,mērķtiecīga un ļoti rūpīga pret klientiem!’’