Antra Paeglīte

  • LBSRīga dibinātāja
  • LBSRīga praktizējoša pasniedzēja
  • Black Lashes Pro instruktore Latvijā
  • Skaistumkopšanas industrijā kopš 2009.gada
  • Savas zināšanas ieguvusi Latvijā, Lielbritānijā, Amerikas Savienotajās Valstīs un citur Eiropā
  • Galvenā Everlasting Brows instruktora (Kelly Fitzmaurice) asistente no 2016. – 2018.gadam
  • Piedalījusies dažādu kursu, semināru un konferenču organizēšanā ārvalstīs (Lielbritānija un Amerikas Savienotās Valstis)
  • Kursu un semināru organizatore Latvijā

Antra savu skaistumkopšanas karjeru aizsāka Cēsīs, kā nagu kopšanas speciāliste. 2012. gadā Antra devās uz Lielbritāniju, kur neilgi pēc ierašanās uzsāka darbu Margaritas Beļskas (tagad Everlasting Brows) skaistumkopšanas skolā. Darbu skolā uzsāka kā administrators, bet drīz vien šo pozīciju nomainīja pret uzacu meistara (Sleek Brows) un skropstu meistara pozīciju. Laikam ejot, Antrai bija iespēja asistēt Everlasting Brows un Sleek Brows galvenajai instruktorei Kelly Fitzmaurice kursu laikā. Tad Antra saprata, ka ir īstajā vietā un šis noteikti ir viņas dzīves aicinājums – strādāt ar klientiem un nodot tālāk savas zināšanas citiem meistariem.

Strādājot Everlasting Brows uzņēmumā, Antrai bija iespēja apceļot daudzas Eiropas valstis, reprezentējot uzņēmumu daudzās skaistumkopšanas izstādēs. 2017. gadā Antra kopā ar Everlasting Brows devās uz USA, Arizonas štatu, kur notika ievērojama Permanentā Make Up konference, kuru organizēja Everlasting Brows. Tas bija neaizmirstams notikums priekš Antras kā meistara un redzēt visas organizēšanas aizkulises noteikti uzstādīja ļoti augstu latiņu turpmāko kursu, semināru un radošo darbnīcu organizēšanā.

2018. gadā Antra atgriezās Latvijā, uzsāka darbu salonā ‘’Family Hair’’ kā skropstu un uzacu meistars. Antrai ikdiena pagāja strādājot ar klientiem, taču ik pa laikam saņēma jautājumus no dažādiem skaistumkopšanas meistariem ‘’Vai Tu vari mani apmācīt?’’. Tur arī dzima ideja par savu zināšanu nodošanu arī Latvijā strādājošiem meistariem un Lash and Brow Studio Rīga tika dibināta vien pus gadu pēc Antras atgriešanās Latvijā.

Lash and Brow Studio Rīga joprojām sadarbojas ar Everlasting Brows, Sleek Brows, Black Lashes Pro un MLAB, lai sniegtu vispasaules standarta izglītību te pat pie mums – Rīgā. Pasniedzēji, no visas pasaules, apvienojot savas zināšanas ir izstrādājuši unikālu mācību programmu skropstu pieaudzēšanā, mikrobleidingā, skropstu laminēšanā un citās mācību programmās, un tagad tas viss ir pieejams neizbraucot no valsts. Lash and Brow Studio Rīga pasniedzēji joprojām turpina mācīties un praktizēties, lai sniegtu saviem studentiem jaunāko informāciju, zināšanas un prasmes skropstu un uzacu skaistumkopšanas procedūrām. Vairāk par kursiem, kurus vari iziet pie mums lasi sadaļā ‘Apmācības’’.

Uz drīzu tikšanos – Antra, Lash and Brow Studio Rīga.