Elīna Rihtere

  • Senior Stylist
  • LBS Rīga praktizējoša instruktore skropstu pieaudzēšanā
  • Black Lashes Pro instruktors Latvijā
  • Zināšanas ieguvusi Latvijā un citur Eiropā
  • Palīdz organizēt dažādus kursus un seminārus Latvijā, LBS Rīga studijā

Elīna savas skaistumkopšanas gaitas aizsāka 2013.gadā, kā nagu kopšanas speciālists. Radošais darbs priekš Elīnas sniedz patiesu baudu, tādēļ 2015.gadā Elīna nolēma papildināt savas zināšanas un izgāja savus pirmos skropstu pieaudzēšanas kursus. Elīna kopš 2015.gada ir paspējusi sevi pilnveidot ar vairāk kā 10 dažādiem kursiem un meistarklasēm, gan pie ārzemju gan pie Latvijas pasniedzējiem.

Elīna šobrīd ir viens no vadošajiem meistariem Rīgā, kurai patīk eksperimentēt ar dažādu izliekumu un stilizāciju skropstiņām.

Elīna regulāri apmeklē dažādas izstādes, seminārus un konferences, kas saistītas tieši ar skropstu pieaudzēšanu un skropstu liftingu/laminēšanu.

Elīna saka par sevi tā: ”Sāku es ar klasisko skropstu pieaudzēšanu, vēlāk papildinot zināšanas par apjoma skropstām, apmeklējot dažadus seminārus un kursus. Šobrīd veicu ari skropstu liftingu un hennas uzacu korekciju, tomēr mans favorītdarba lauciņš ir skropstas, jo man patīk pārmaiņas sievietes izskatā, ko sniedz mākslīgo skropstu pieaudzēšana.”