Lash and Brow Studio Rīga ir skaistumkopšanas salons, apmācību centrs un veikals, skropstu un uzacu procedūru meistariem.

Lash and Brow Studio Rīga sadarbojas ar pasaulē zināmiem un veiksmīgiem uzņēmumiem, nodrošinot savus klientus ar kvalitatīvām procedūrām, izmantojot Eiropas standartiem atbilstošus produktus.

Pie mums Tu vari iegūt pamatzināšanas dažādām skropstu un uzacu skaistumkopšanas procedūrām, kā arī mēs piedāvājam kvalifikācijas celšanas kursus, seminārus un radošās darbnīcas meistariem, kas jau strādā industrijā.

Mūsu veikalā vari iegādāties produktus no pasaulē labi zināmiem skropstu un uzacu produktu ražotājiem – Black Lashes Pro, Everlasting Brows, Sleek Brows, MLAB.

Izejot kursus, pie mums, Tu saņemsi Pasaulē atzītus un akreditētus sertifikātus, pārdomātu mācību programmu un iespēju praktizēties pie mums studijā, kvalificētu meistaru uzraudzībā, bez papildus samaksas.

Lash and Brow Studio Rīga ir dibināta 2019. gada Februārī. Uzņēmumu dibinātāja ir Antra Paeglīte. Uzņēmums tika izveidots pēc lielā klientu un potenciālo studentu pieprasījuma, ko Antra saņēma ik dienas, strādājot ar klientiem, kā skropstu un uzacu meistars.