Mikrobleidinga kurss iesācējiem

Mikrobleidinga apmācības notiek mazās grupās, 1-4 cilvēki, lai nodrošinātu maksimālu instruktora uzmanību katram studentam. Kurss notiek 3 dienas, parasti no piektdienas līdz svētdienai. Pirmā diena tiek veltīta teorētiskajām zināšanām un tehnikas iepazīšanai. Otrajā dienā jau ķeramies pie praktiskās daļas, bet nesatraucies – uz mākslīgās ādas. Trešajā dienā sākas aizraujošākā daļa – prakse uz modeļiem. Kopā Tel kursa laikā būs 2 modeļi trešajā dienā. Pirmās divas dienas Tev būs arī praktiskais mājas darbs, Kurš būs jāuzrāda nākamās nodarbības rītā.

Nodarbības notiek no 10:00 – 18:00 (laiks var samazināties vai ieilgt, atkarīgs no tā cik ātri studenti apgūst dienas tēmu).

Mikrobleidinga kurss maksā 350 euro + PVN. Mikrobleinga kursa starta komplekts maksā 530 euro + PVN. Produkti ir no Everlasting Brows (www.everlastingbrows.com).

Starta komplektā ietilpst:

5 x brūnās gammas pigmenti

40 x asmenīši

1 x mikrobleidinga ‘’pildspalva’’

1 x pirmreizējā anastēzija

1 x anastēzija atvērtai ādai

1 x zīmulis skices veidošanai

1 x satīna diegs

10 x pigmenta gredzeni

50 x anastēzijas trauciņi

3 x lateksa āda

50 x plastmasas instrumentu sagataves paplātes

50 x pigmenta un anastēzijas aplikatori

10 x zīmuļu asinātāji

100 x alkohola salvetes

30 x uzacu lineāli

10 x krēms uzacu sadzīšanai

100 x mikro ķemmītes

* Starta komplekta saturs var mainīties, balstoties uz to, kas ražotājam dotajā mirklī ir pieejams noliktavā. Prece tiks aizvietota ar līdzvērtīgu.

Kā jau iespējams būsi pamanījusi, produkti ir ļoti daudz un pietiks ļoti ilgam laikam. Vidēji 30 – 50 klientiem. Tātad, ja tu prasi par procedūru kā minimums 50 euro, kamēr praktizējies tava peļņa no starta komplekta būs no 1500 līdz 2500 euro, prasot 70 euro par procedūru tava peļņa var sasniegt līdz 3500 euro, un prasot Latvijas tirgus vidējo cenu, kas ir 80 euro, Tava peļņa jau sasniedz 4000 euro. Skan lieliski, vai ne?

Mikrobleidings šobrīd ienāk Latvijas tirgū ar vien straujāk un vairums sieviešu izvēlas mikrobleidingu nevis permanento make up, jo mikrobleidings sniedz maksimāli dabīgu rezultātu. Tev, kā meistaram, mikrobleidings ir ļoti izdevīga procedūra. Viena procedūra Tev izmaksās vidēji no 20 – 30 euro (ieskaitot korekciju).

Ja tev vēl nav iziets kurss “Noteikumi par higiēnas prasībām tetovēšanas un pīrsinga pakalpojumu sniegšanai un speciālajām prasībām tetovēšanas līdzekļiem”, tad varam Tevi sagatavot šim kursam bez maksas. Licenci pēc tam varēsi iegūt Lana Style skolā, nokārtojot tikai pašu eksāmenu, neejot papildus kursu.

Turklāt, visi Lash and Brow Studio Rīga studenti saņem 70 euro atlaidi šim kursam, 120 euro vietā maksājot tikai 50 euro.