Pamats skropstu pieaudzēšanā

Black Lashes Pro apmācību programma

Runāsim atklāti, skropstu pieaudzēšanas industrija ir piesātināta, bet tajā pašā brīdī mums nav pietiekoši daudz spēcīgu, labi apmācītu meistaru. Labi meistari ir rezervēti jau mēnešiem uz priekšu un visbiežāk nepieņem vairs jaunus klientus, un tad vēl ir tādi meistari, kuri nopūlās, lai uzbūvētu savu tekošo klientu bāzi.

Skropstu pieaudzēšana ir viens no pieprasītākajiem pakalpojumiem salonos, un ja šī procedūra tiek veikta kvalitatīvi un pareizi, klienti kļūst atkarīgi. Ja skropstas tiek pieaudzētas viduvējā līmenī, tad visbiežāk klienti tās izvēlas pieaudzēt tikai uz īpašiem notikumiem, vai arī izvēlas to vairs nekad nedarīt.

Mēs, Black Lashes Pro, ticam, ka tas viss ir atkarīgs no izglītības, ko jaunais meistars saņem kursu gaitā. Lai Tu būtu profesionāls un izglītots meistars,Tev ir jābūt ļoti uzmanīgam, kad izvēlies savu apmācību centru.

Labās ziņas ir tās, ka, Tu, jau esi sazinājusies ar mums, un mēs vēlamies, lai Tu būtu veiksmīga. Mūsu apmācību programma ir sastādīta, apvienojot daudzus gadus krātu pieredzi, tieši izglītības un dažādu skropstu procedūru jomā. Lai arī Black Lashes Pro ir nesen ienākusi plašajā skropstu pieaudzēšanas pasaulē, aiz šī jaunā un revolucionārā brenda ir paslēpušās vairākas veiksmīgas kompānijas, dažādās skaistumkopšanas nozarēs, kuras darbojas izglītības un produktu ražošanā jau kopš 2009. gada. Tas nozīmē, ka 10 gadus esam vērojuši un piedzīvojuši kā industrija un tirgus ir mainījies, un uz kuru pusi tas virzās.

Vadot veiksmīgus skaistumkopšanas salonus un apmācību centrus visā pasaulē, mēs zinām kas Tev ir nepieciešams, un tas sākas šeit:

–        Online pirms kursa sagatavošanās materiāls

–        Divas dienas teorētiskās un praktiskās zināšanas

–        Neirobežotā daudzumā prakse pie mūsu instruktoriem (bez papildus samaksas)

–        Cena: 450 Euro + PVN

Tu saņemsi:

–        74 lapaspušu skropstu pieaudzēšanas grāmatu (Pieejama tikai mūsu studentiem)

–        Starta komplektu (gan klasikai, gan apjomam)

–        Iespēju trenēties uz modelēm

–        Demonstrāciju no Instruktora

–        Kursa apmeklējuma sertifikātu

–        Kursa sekmīgas beigšanas sertifikātu

–        Pieeju onlaina atbalsta grupai (studenti un instruktori no visas pasaules dalās ar savu pieredzi)

–        Neierobežotu atbalstu no pasniedzējiem

Tu iemācīsies:

–        No labākajiem industrijas meistariem, kuri ir sastādījuši unikālu mācību programmu

–        Teoriju – visu kas Tev nepieciešams zināt no A-Z

–        Klasisko skropstu pieaudzēšanu

–        Apjoma skropstu pieaudzēšanu (2-4D)

–        Iekšējo produktu ražošanas un specifikāciju zināšanas

–        Veiksmīga biznesa veidošanas stratēģiju

Mēs ticam, ka, lai Tu mūsdienās būtu veiksmīgs skropstu pieaudzēšanas meistars, Tev jau uzsākot savu praksi ir jāzin gan klasiskā skropstu pieaudzēšana, gan apjoma skropstu pieaudzēšana, tādēļ mēs sagatavojām šāda tipa kursu, lai Tu būtu pilnībā sagatavota jebkurām klientu vēlmēm un netērētu lieki laiku, lai uzsāktu veiksmīgu karjeru.